Жителі Коноплянської ОТГ лагодять розбиті фурами шляхи

В Одеській області жителі Коноплянської сільської ради Одеської області лагодять дороги, що з’єднують населені пункти громади.

Про це розповіли в місцевій сільраді.

За роботу взялися 20 січня. Тепла зима дозволяє працювати на шляхах.

Мешканці громади розпочали ямковий ремонт ділянки дороги від с. Ганно-Покровка до с. Конопляне. Її протяжність понад 2,5 км, і вона вкрай зруйнована важким автотранспортом. На цій ділянці працює техніка місцевих фермерів.

Також за кошти сільської ради був  залучений додатковий транспорт. Місцеві депутати на ремонтні роботи закликали чоловіків, на дорозі працювало близько 30 осіб. У сільській раді відзначили ініціативу фермерських господарств і місцевих підприємців.

Наступний напрямок роботи – це дорога з с. Катерино-Платонівка до с. Маркевичеве. На цій ділянці розпочалися роботи з прибирання узбіччя дороги, готують суміш для засипання ям.

У планах Коноплянської сільради також частковий ремонт критичних ділянок доріг у селах Калинівського старостинського округу.

«Ямковий ремонт не можна прирівняти ні з поточним, ні з капітальним, проте на сьогодні важливо зберегти дорожнє покриття, закрити аварійні ділянки та забезпечити нормальний проїзд транспорту», – розповіли в сільраді.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять села Конопляне, Богунове, Люботаївка, Силівка, Тарасівка, Шерове, Козлове, Марціянове, Михайлопіль, Вовкове, Гудевичеве, Джугастрове, Новакове, Соколове, Калинівка, Ганно-Покровка, Крижанівка, Маркевичеве, Новоукраїнка, Катерино-Платонівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *