Таїровська ТВК затягує з оголошенням результатів виборів

Таїровська селищна ТВК Одеського району Одеської області станом на 11 годину 28 жовтня не прийняла жодного рішення, хоча завершила прийом виборчої документації від усіх дільничних виборчих комісій увечері 27 жовтня.

Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

27 жовтня Таїровська селищна територіальна виборча комісія близько 18:00 прийняла виборчу документацію від останньої дільничної виборчої комісії (всього на території Таїровської селищної територіальної громади – сім виборчих дільниць).

Після цього на засіданні ТВК нічого не відбувається і не приймаються жодні рішення.

За інформацією спостерігача, який зараз перебуває в приміщенні ТВК, станом на 11:00 28 жовтня територіальна виборча комісія повідомила спостерігачеві ОПОРИ, що вона готує протокол про підсумки голосування з виборів депутатів Одеської обласної ради та планує здавати відповідну виборчу документацію в Одеську обласну ТВК орієнтовно після обіду 28 жовтня. Надалі комісія планує складати протокол про підсумки голосування з виборів депутатів Одеської районної ради, а вже після цього – встановлювати результати по виборам Таїровського селищного голови та Таїровської селищної ради.

 

Нагадаємо, що у день голосування 25 жовтня на одну з виборчих дільниць Таїровської селищної громади суб’єкти виборчого процесу викликали поліцію через голосування виборців, які зареєструвалися у селі перед виборами.

Попередньо відомо, що за кількістю голосів на посаду голови громади переміг Тимур Хасаєв, а п’ятивідсотковий бар’єр подолали відразу 6 партій.

Кращий результат отримала політсила ВО «Батьківщина» – 1156 голосів, за ними йдуть «Слуги народу» – 1084, ОТЗЖ – 1067, «За майбутнє» – 651, «Європейська солідарність» – 525, «Перемога Пальчевського» – 349.

Крім того, Одеська районна територіальна виборча комісія 19 жовтня ухвалила постанову «Про дострокове припинення повноважень Таїровської селищної територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області». Це вже друге припинення повноважень місцевої ТВК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *