Одеський університет, попри реорганізацію, посів 15 місце у рейтингу “вишів” України

Одеський державний екологічний університет зайняв 15-у сходинку у престижному рейтингу ефективності участі закладів вищої освіти (ЗВО) України у наукових проєктах за 2023 рік. Нагадаємо, нещодавно Кабмін України вирішив скасувати окремий статус вишу та приєднати заклад  до Одеського національного університету.

Про досягнення вишу розповів еколог, ексректор Одеського державного екологічного університету Сергій Степаненко.

За його словами, вивчав діяльність українських вишів Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта». Експерти досліджували рейтинг ефективності участі закладів вищої освіти України в головних конкурсах міжнародних і вітчизняних наукових проєктів у 2023 році. Зокрема, фахівці вивчили коефіцієнт кількості проєктів виграних вишами на конкурсах.

Так, Одеський екологічний університет за підсумками своєї активної наукової праці посів 15 сходинку у відповідному рейтингу.

«За цим показником Одеський державний екологічний університет незважаючи на свій маленький розмір зайняв 15 місце серед всіх закладів вищої освіти України. Цей показник, один з найголовніших для сучасного ЗВО, показує, що такі заклади все ж таки мають право на існування», – зазначив Сергій Степаненко.

Нагадаємо, 5 січня Кабмін ухвалив рішення про приєднання ОДЕКУ до ОНУ імені Мечникова. В уряді запевняють, що це підвищить якість освіти й обіцяють після об’єднання студентам забезпечити розширені можливості вибору дисциплін, а працівникам — придбати нове навчальне і лабораторне обладнання.

2 thoughts on “Одеський університет, попри реорганізацію, посів 15 місце у рейтингу “вишів” України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *