Продовжив справу батька: син рятувальника Сергія Шатохіна, який загинув під час трагедії в одеському коледжі, служить в ДСНС

Дмитро Шатохін вже рік продовжує місію свого батька, який героїчно загинув під час пожежі в коледжі по вулиці Троїцькій у 2019 році.

Про це повідомляє ДСНС в Одеській області.

З самого дитинства Дмитро Шатохін мріяв пов’язати своє життя зі Службою порятунку. Проте, після трагічного випадку із своїм батьком у коледжі на вулиці Троїцькій, хлопець вирішив спробувати себе в іншій справі, тому пішов вчитися до Одеського професійного ліцею морського транспорту.

Через початок повномасштабного вторгнення вийти в море Дмитру так і не вдалось. Молодий хлопець вирішив, що це знак, і, не втрачаючи часу, пішов працювати в пожежний підрозділ.

“Я закохався в цю роботу з першого дня, і досі не можу зрозуміти, як міг піти вчитися в інше місце. Рідні намагалися відмовити, але якщо я прийняв таке рішення, то воно залишається непохитним. Мені подобається тут все, особливо колектив, який підтримав мене, вчать мене та завжди залишаються поруч, а ще дуже зраділи, адже я прийшов працювати саме в ту частину і в той караул, в якому був мій батько”, – розповів Дмитро.

За рік роботи молодий рятувальник виїжджав на ліквідацію багатьох масштабних пожеж, які виникли внаслідок обстрілів Одещини.

“Найбільша та найскладніша фізично була пожежа нафтобази, там було дуже спекотно і складно, але незважаючи на це – ми швидко впоралися та ліквідували вогонь.

Самий перший мій виклик також ніколи не забуду, адже це був ракетний обстріл в Одесі. Фізично складно було на початку, але зараз розумію, що вже звик, нічого не боюсь, тому що поруч надійний колектив.

«Це лише початок, я буду продовжувати героїчну місію свого батька”, – резюмував Дмитро.

Нагадаємо, пожежа в Одеському коледжі спалахнула вранці 4 грудня 2019 року.

Внаслідок події загинуло 16 людей. За інформацією ЗМІ, батько Дмитра – Сергій Шатохін по драбині ліз на третій поверх з боку двору. Він піднімався на розвідку. В цю хвилину з вікна вистрибнула студентка. Вона збила рятувальника зі сходів, і вони обоє впали, проломивши дах прибудови. Стан пожежного медики оцінили як вкрай важкий. Шатохін отримав великий забій мозку практично з усіх боків. Він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів і не виходив з коми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *