Сто жителів Красносільської громади отримали по 12 тисяч грн на ремонт хлівів

Лише три із 91 громад Одещини увійшли до програми підтримки села щодо ремонту сараїв для домашньої худоби і птиці. Понад 100 жителів Красносільської громади Одеської області отримали можливість за залучені кошти відремонтувати приміщення для утримання великої рогатої худоби, сільськогосподарських тварин та домашньої птиці.

Про це повідомила голова Красносільської громади Одеської області Марина Архирій.

«Нікому з тих, хто подав документи на ремонт сараїв, ми не відмовили. У березні кожен з учасників програми ФАО  та ГО “Центр розвитку та правової підтримки села”, за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду, отримає сертифікат на будівельні матеріали на 12 тисяч грн. Нагадаю, що від жителів необхідно лише фото «до» та «після» ремонту приміщення для утримання домашніх тварин. Працюємо і далі для того, щоб знайти нові цікаві пропозиції для жителів нашої громади. Через кілька днів можливі нові пропозиції», – розповіла голова сільради пані Архирій.

Раніше повідомлялося, що сільрада закликала односельців скористатися можливістю відремонтувати підсобні приміщення і мати зиск від розвитку власного тваринництва та птахівництва. На роздуми жителям сільрада дала лише три дні.

Кмітливим селянам вистачило три дні для заявок. Оголошення опублікували 25 лютого, а до 27 треба було подати заявку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *