У Роздільнянській громаді тривають виїзди мобільної бригади медиків Центру первинної медико-санітарної допомоги. Минулого вівторка, отримати первинну діагностику та консультацію від лікаря, зробити щеплення від коронавірусної інфекції та грипу мали змогу мешканці Виноградарського та Калантаївського старостатів.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/Шовкалюк-300x225.jpg)
Мобільної бригади змогли провести медичні скринініги у найвразливішої вікової групи – тутешніх бабусів та дідусів, зробити їм щеплення від коронавірусної інфекції.
Це дуже зручно для жителів віддалених сіл громади, – їм не потрібно добиратись до центральної лікарні, витрачати кошти та час, пояснили у міській раді.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/Розд-150x150.jpg)
“Вдячна мобільній команді та керівництву за оперативне реагування, відповідальність та роботу задля захисту наших пацієнтів. Виїзди тривають. Не зволікайте! Приходьте всією родиною! Захистіть себе та своїх близьких від хвороб!”, – повідомила Алла Лєснікова, кураторка проєкту від ГС “Коаліція за вакцинацію”.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/бриг-300x225.jpg)
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/щепл-300x225.jpg)
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/Роздільна-300x225.jpg)