Майстриня з Чорноморська Варвара ГОЦУЛЯК є володаркою найбільшої колекції сніговиків. Серед її улюбленців – сувеніри з різних куточків України та світу, які вона назбирала протягом життя, за що у 2018 році отримала нагороду від «Рекордів України».
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/Варвара-300x225.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/грамота-300x225.jpg)
Своїх сніговиків Варвара Іванівна виготовляє з ялинкових кульок, прикрашає їх святковим оздобленням-обмундируванням, навіть вдягає у гетьманські шапки і вкладає у «руки» прапорці України. Кожен такий виріб – оригінальний і неповторний, а від того ще більш цінний.
Пані Варвара переконана, що такі новорічні подарунки приносять радість як військовим, так і діткам, бо з сувенірів – легко перетворюються на ялинкові прикраси, і радують всіх навколо.
Один із сніговиків нещодавно з’явився і на столі мера міста Василя Гуляєва, тож ймовірно, ці веселі створіннячка цілком можуть стати своєрідним символом зимового Чорноморська.
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/снігов-300x225.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/Варвара1-225x300.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/сн-225x300.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/колекція-225x300.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/кол-300x225.jpg)