Керівник проєкту групи технічної підтримки ПРООН України високо оцінив спільний пілотний проект ООН, ЄІБ та Одеської міської ради з підготовки захисних споруд. Мова йде про укриття на вулиці Спирідонівській, роботи з ремонту та облаштування якого профінансував ЄІБ.
![сховище](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/н-300x203.jpg)
У сховищі передбачене усе необхідне для комфортного перебування 160 людей у разі загрози. Усі роботи виконані згідно державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.
«Це дуже важливий та своєчасний проєкт. Європа поруч не лише морально, вона допомагає і зброєю, і турбується про цивільних мирних людей», – повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.