Для чого збирають першачків в Затишанській громаді? ФОТО

У школах Затишанської громади організовуються та проводяться зустрічі майбутніх першокласників. З допомогою таких заходів діти знайомляться один з одним, з першою вчителькою та її асистентом, поступово адаптуються до нового приміщення та оточення. 

Про це повідомили на офіційному сайті ОТГ.

Зустрічі проходять у формі ігор, які вигадують та проводять вихователі дитсадків спільно з музичними керівниками. Активності спрямовані на розкриття рис характеру дітей, виявлення їх здібностей та вподобань.

Крім того, педагоги Затишанського закладу загальної середньої освіти розробили буклет з порадами та рекомендаціями для батьків майбутніх першокласників. Сподіваємося, вони стануть у нагоді в цей відповідальний підготовчий період.

«Ми дійшли до висновку, що минулий навчальний рік наші дошкільнята провели разом дуже мало часу.  Спочатку через епідемію коронавірусу, а з лютого – через повномасштабне вторгнення росіян, дитсадки майже не працювали. До того ж, чимало дітей взагалі не відвідували дошкільний заклад. Тому прийшла ідея організовувати для майбутніх першокласників ознайомчі зустрічі, щоб діти менше стресували у прийдешньому навчальному році. Такі заходи плануємо проводити один раз на тиждень».– поділилася начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *