Довгожительку з Красносілки місцева влада привітала із 100-річчям

4 серпня родини Бродар, яка живе у с. Красносілка Одеської області , відзначила визначну подію: свій 100-річний ювілей відзначила Марія Георгіївна Бродар.

Про це повідомила Красносільська сільська рада.

«І хоча за паспортом ювілярка народилася 1 жовтня, вся Красносільська громада приєднується до щирих привітань Марії Георгіївни.

Ювілярка є легендою, яка була свідком подій різних епох, пройшли нелегкий  життєвий шлях на зламі епох. Жінка витримала, вистояла і сьогодні передає життєву мудрість своїм дітям, внукам, правнукам і праправнукам.

Від щирого серця бажаємо Марії Георгіївні, прожити ще багато років, радіти кожному дню в оточенні своєї великої люблячої родини», – йдеться у дописі сільського голови Марини Архірій.

Доречно зазначити, що завдяки тісній співпраці з «World central kitchen»  у Красносільській сільській раді внутрішньо переміщені особи вчергове отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

На Одещині зі 100-річчям з дня народження громадськість привітала Марію Бродар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *