Медикам Роздільнянського району Одещини, передали з Румунії шпиталь на колесах. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної ради.
«Це гуманітарна допомога з Румунії, над залученням якої працювала команда однодумців на чолі з депутатом Одеської обласної ради Андрієм Бабенком», — пояснив голова обласної ради Георгій Діденко.
Разом з ним до Роздільної завітали головні лікарі Захарівської та Великомихайлівської лікарень, голова Захарівської громади Олексій Осійчук та заступник голови Великомихайлівської ОТГ Ігор Гончарук.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/роз3-300x200.jpg)
Госпіталь інтенсивної терапії зможе надавати невідкладну медичну допомогу. У ньому передбачено все для порятунку життя людини, навіть із тяжкими пораненнями.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/роз-150x150.jpg)
Ближчим часом роздільнянські медики мають визначити, чим необхідно доукомплектувати шпиталь для надання невідкладної допомоги.
Зазначимо, що від волонтерських організацій Роздільнянський район також отримав з Румунії ліки та продукти харчування.
![Роздільна](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/роз2.jpg)