Голова Іванівської селищної громади на Одещині Віктор ЛОБАЧ опікується тим, щоб зберегти на території громади Іванівську районну лікарню. 15 січня він ініціював зустріч з представниками депутатського корпусу та громадськості колишнього Іванівського району, щоб разом з керівництвом Іванівської ЦРЛ промоніторити стан справ в районній лікарні та обговорити подальше її функціювання.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
![Віктор Лобач](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/Лобач-300x200.jpg)
“Всі присутні на зустрічі висловились за обов’язкове збереження районної лікарні та обіцяли активізувати не тільки обговорення цього питання, а й ініціювати виділення коштів не лише на комунальні послуги, але й утримання лікарні загалом. Також було утворено постійно діючу громадську раду з медичних питань. Запрошую всіх голів громад, депутатів, активних громадян долучитись до роботи в цій раді”, – повідомив очільник громади.
На наступному засіданні буде обрано голову, заступника, секретаря та затверджено Положення громадської ради.
![харчування](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/харчування-150x150.jpg)
Наразі до забезпечення продуктами харчування Іванівської районної лікарні долучились підприємці Білчанського старостинського округу Іванівської селищної громади:
Товарницька Любов, Хомко Руслана , Ковальчук-Губенко Вікторія, Макаренко Світлана, Елій Олексій, Кучальська Ольга та ТОВ ” ББПРОМ”, які зокрема передали: цукор, макарони, олію, крупи, пластівці- 6 кг, забезпечили медзаклад борошном, картоплею, цибулею та м’ясними виробами.
![пацієнти](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/пацієнти-150x150.jpg)
“З сьогоднішнього дня особисто буду контролювати як здійснюється харчування пацієнтів в лікарні, але прошу в черговий раз звернути увагу своїх колег голів інших громад та депутатів, станом на 18 січня на стаціонарному лікуванні перебуває 36 чоловік, а саме з Іванівської ОТГ- 11, що становить 30,5 % і пацієнти з ваших громад потребують не тільки лікування, а також хочуть поїсти, але постійно за рахунок підприємців чи коштів Іванівської ОТГ це робитися не буде. І якщо найближчим часом дане питання не вирішиться, люди хай знають кому вони повинні дякувати за це”, – попередив Віктор Лобач.
Авторка – Оксана Піднебесна