“Дорога на Кагарлик”: священик з Біляївщини заспівав пісню про зруйновану трасу. ВІДЕО

Священик з села Майори Одеської області Михайло Секержинський оригінальним чином закликав підтримати петицію про необхідність ремонту дороги Т-16-19, подану президенту місцевими жителями.

Він зняв кліп, в якому заспівав про стан дороги Майори – Широка Балка – Кагарлик, якою він часто користується.

«Мій шлях не гладкий, і небезпечно, і машину шкода», – співає духовний отець.

Пісня супроводжується відеорядом з мандрівкою шляхом, на якому яма на ямі.

«Мова не тільки про мене, це біда всіх жителів цих громад, які змушені користуватися дорогою, розбивати машини і витрачати дорогоцінний час. Це єдина дорога, яка пов’язує їх з цивілізацією», – розповів священнослужитель.

Нагадаємо, саме ця дорога стала причиною акцій, які проходили тут раніше. А саме – намагаючись привернути увагу до зруйнованої траси, місцеві жителі в березні 2020 перекривали трасу на Кишинів, а ще раніше висаджували квіти, щоб показати, що це «вже не дорога, а скоріше горОд».

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100007872638818%2Fvideos%2F2807027022903025%2F&show_text=false&width=560″ width=”560″ height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *