Через Covid-19 вступну кампанію в Україні перенесли на серпень

Для випускників, що вступатимуть до вишів за результатами ЗНО, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня, а для тих, хто складатиме вступні іспити – до 16 серпня.

Міністерство освіти і науки України у п’ятницю, 8 травня, повідомило про перенесення цьогорічної вступної кампанії на місяць – на серпень. Відповідний наказ було підписано 4 травня.  Терміни зсунуто з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації в країні.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 серпня. Прийом заяв та документів для вступників за результатами ЗНО триватиме з 13 по 22 серпня, а для вступників, які складатимуть вступні іспити, – до 16.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде не пізніше 27 серпня, а подання абітурієнтами документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Також перенесені терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту і єдиного кваліфікаційного вступного випробування. Реєстрація триватиме з 12 травня до 5 червня та відбуватиметься онлайн. Водночас дати проведення іспитів залишаються незмінними – 1 і 3 липня відповідно. Дати реєстрації електронних кабінетів вступників до магістратури, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Випускники зможуть подати документи до вишів поштою – через це інтервал між останнім днем подачі документів і виданням наказу про зарахування збільшений до 5 днів. Сканкопії необхідних документів можна буде надіслати електронною поштою, наклавши на них кваліфіковані електронні підписи, а самі документи донести після початку навчання.

вступвступ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *