Перекриють Дунай: вилівські рибалки протестують проти обмежень на вилов оселедця

У Вилковому рибалки вчергове вийшли на акцію громадянського протесту з вимогою збільшити ліміт на вилов оселедця.

Зранку кілька сотень співробітників місцевих риболовецьких підприємств прийшли до стін Вилківської міськради і передали меру української Венеції звернення, в якому зажадали від місцевої влади та інших профільних державних структур збільшити прогноз допустимого вилову дунайського оселедця як прохідного виду на 100 тонн.

З цим проханням Дунайська асоціація риболовецьких господарств зверталася до Агентства рибного господарства України та до інших структур, але клопотання залишилося без відповіді.

Вилківські рибалки стверджують, що 23 квітня призупинили вилов дунайського оселедця через вичерпання допустимого вилову, – до 450 тон.

Між тим, поки законослухняні підприємства не виходять на Дунай в той час,  браконьєри продовжують ловити оселедець. На місцевому ринку цю рибу можна купити по 70 грн за кілограм. Таким чином рибалки впевнені, що несправедливо зазнають збитків.

Підприємці вважають, що браконьєри знаходяться в змові з контролюючими органами і займаються промислом безкарно.

Тому протестувальники вимагають від офіційної влади відреагувати на ситуацію і підвищити ліміт вилову дунайки, інакше погрожують перекрити Дунай 11 травня.

Нагадаємо, у березні 2017 вилківські рибалки вже перекривали Дунай, вимагаючи видати дозволи на вилов дунайки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *