Поліція продовжила термін охорони Олега Михайлика

Національна поліція продовжила термін охорони одеського активіста Олега Михайлика. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Заходи з фізичної охорони були продовжені, навіть попри письмову заяву потерпілого, написаної в його присутності дружиною, – про відсутність потреби у заходах із забезпечення його безпеки», – мовиться в повідомленні.

Наразі досудове розслідування  здійснює Головне слідче управління Нацполіції.

11 січня активісту провели операцію з вилучення куль в німецькому Мюнхені. Сам Олег Михайлик українським правоохоронцям не довіряє.

«Видя действия украинской полиции, я не верю, что они когда-либо найдут заказчика и не попытаются сделать и далее виновными этих грузин», – стверджував Михайлик, маючи на увазі затриманих нападників.

Він переконаний, що замах на нього був замовним, а не в цілях залякування, і все було зроблено досить професійно, куля пройшла в 5-6 см від серця.

Нагадаємо, 22 вересня в Одесі з вогнепальним пораненням у груди госпіталізували громадського активіста, представника партії «Сила людей» Олега Михайлика. Сам він заявляв, що не бачив нападників.

27 вересня Київський районний суд Одеси відправив до слідчого ізолятора усіх трьох підозрюваних у нападі на активіста, їх затримали ще 24 вересня, коли вони добровільно прийшли до Приморського райвідділу надати пояснення, чому їхні телефони були поблизу місця нападу на Михайлика. Пізніше одному з підозрюваних змінили міру запобіжного заходу через погіршення його стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *