За крок до трагедії: в Біляївці врятували малюка, який впав до вигрібної ями

1 липня в селі Біляївка сталась страшна трагедія: в одній з родин, коли мати поралась у дворі, маленька дитина впала у вигрібну яму. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Одеської ОДА.

Скільки точно малюк перебував у таких жахливих умовах – невідомо. Знайшовши сина, мати одразу викликала бригаду швидкої медичної допомоги, яка терміново доправила постраждалого до КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради». У лікарні йому було надано першу медичну допомогу з оперативним підключенням апарату ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка оперативно перевели до відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР».

Виконував транспортування маленького пацієнта дитячий лікар-анестезіолог КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» ОМР.

Лікарі поставили діагноз: «Стан після утоплення» з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом після падіння у вигрібну яму.

Включно до 3 липня дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень. На момент госпіталізації її стан був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогоднішній день він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків. Продовжує симптоматичне лікування, та, на щастя, вже життю дитині нічого не загрожує.

Мати хлопчика висловлює безмежну подяку всім небайдужим медичним працівникам, хто долучився до транспортування, лікування та порятунку її дитини.

Департамент охорони здоровʼя Одеської ОДА, у свою чергу, дякує всім медикам, які долучилися до боротьби за життя 11-ти місячного малюка.

2 thoughts on “За крок до трагедії: в Біляївці врятували малюка, який впав до вигрібної ями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *