Авангардівська громада виплачує батькам гроші за народження немовлят

В Одеській області з нагоди поповнення в родинах батьки отримали по 25 і 35 тисяч гривень від місцевої влади. Авангардівська селищна рада тривалий час практикує різні соціальні програми, серед них і виплати разової грошової допомоги батькам при народженні дітей.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Авангард.

«Вітаю батьків, які у цей складний час народили славних українців і україночок. Цей грошовий сертифікат – перша інвестиція Авангардівської Громади на розвиток наших маленьких жителів, які виростуть, здобудуть освіту і будуть розбудовувати Україну. Сьогодні ми привітаємо батьків немовлят Мирослави, Марії, Вікторії, Ангеліни, Стефанії, Аліси, Уляни і Єви, Микити, Максима, Даміра, Данила, Мирона і Мирона. За цей час дві родини з с. Нова Долина стали багатодітними. Бажаємо батькам і діткам міцного здоров’я і щасливої долі», – зазначив на урочистості селищний голова Сергій Хрустовський.

Варто зазначити, що в цій громаді діє програма щодо підтримки молодих батьків на 2024 рік, зокрема, щодо надання їм матеріальної допомоги в розмірі 25 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині цивільних батьків або 35 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині, в якій хоча б один із батьків є військовослужбовцем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *