Нацпарк на Одещині придбав “довгобуд” за 4 млн грн, прокуратура змушує повернути кошти

Скасовано договір купівлі-продажу, укладений між Нижньодністровським національним природним парком та власницею будівлі. Раніше адміністрація парку взяла державні кошти для придбання офісного приміщення для співробітників заповідника, але будинок виявися недобудовою, непридатною для використання за цільовим призначенням.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Будинок, придбаний за 4,4 мільйони гривень Нижньодністровським національним природним парком у Маяках, виявися житловим довгобудом. На це звернули увагу в прокуратурі. Річ у тому, що раніше адміністрація заповідника взяла кошти з бюджетної програми «Здійснення природоохоронних заходів» парку на придбання офісної будівлі для адміністрації та співробітників парку, у повній готовності до експлуатації.

Порушення запиту доведено у суді прокурором, тому в апеляційному порядку договір про куплю-продаж будівлі визнали недійсним.

Відповідно до експертизи будівля площею 765 м кв є незавершеним будівництвом, непридатною до експлуатації, ні як житловий будинок, ні як адміністративне приміщення, без інженерних мереж, оздоблення та благоустрою прилеглої території.

Одеський апеляційний суд підтримав позовні вимоги прокурора та стягнув з громадянки на користь Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів 4, 4 млн бюджетних коштів, а також зобов’язав Нацпарк повернути незаконно придбаний житловий будинок.

Водночас за розтрату коштів за нецільовим призначенням  на розгляді суду перебуває обвинувальний акт стосовно ексдиректора нацарку.

Нижньодністровський парк Нижньодністровський парк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *