Варвара Іванівна Гоцуляк – відома майстриня-вишивальниця з містечка Чорноморськ, пенсіонерка. Але й зараз, у свої 76 років, не сидить без діла: щодня виготовляє іграшкових сніговиків з новорічних кульок (а вдома в неї їх ціла колекція!), щоб потім віддати волонтерам для продажу, і зібрати кошти для допомоги військовим.
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/армія-сніговиків-300x225.jpg)
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/ящ-150x150.jpg)
Нещодавно наша героїня, яка ще й є володаркою 7 відзнак Книги рекордів України, перенесла важку операцію. Кошти на неї збирали люди, жителі Чорноморська, волонтери. Тож пані Варвара дуже вдячна усім за підтримку й небайдужість, і передає кожному теплі слова вітання.
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/багат-300x225.jpg)
Сніговички зацікавлено розглядали й купували діти й дорослі, бо це не просто символ зими й новорічних свят, це ще й ялинкова прикраса, і чудовий подарунок до свят.
Частину коштів Варвара Іванівна віддає нашим захисникам. І самим воїнам завжди дарує свої витвори. Адже вірить, що її армія сніговиків оберігатиме там, на фронті, від злих сил і ворожої зброї.
Бо в кожному такому – частинка її душі, доброти і тепла. Вдячності й любові до інших.
![Варвара Гоцуляк](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/сніг-300x225.jpg)
![](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/сн-225x300.jpg)
![](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/моя-соня-225x300.jpg)
![](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/красив-300x225.jpg)
![](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/дома-225x300.jpg)
Авторка – Оксана Піднебесна