Голова Одеської ОДА розкритикував роботу депутатів обласної ради

3 листопада відбулась сесія Одеської обласної ради. Депутатські комісії саботують важливі зміни у сфері охорони здоров’я. Так на засіданні висловився голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

За його словами, адміністрація внесла два питання — про об’єднання двох лікарень в області і про запуск пілотного проекту створення майданчика для закупівель медикаментів і медичного обладнання. Це, стверджує Кіпер, дозволить зекономіти бюджетні кошти. Але депутатів, вважає він, це не цікавить.

“Дивно — комісії щодо цього питання одразу переносилися, депутати чомусь виходять щоби не було кворуму, нашу інформацію «беруть до відома». Комісія, наприклад, з бюджету два рази вже відкладалася. Вчора на комісії мої заступники доповідають, депутатам смішно, їх не цікавить, що доповідають, у них якісь свої питання”, – заявив він.

Олег Кіпер досить емоційно розказав, що депутатів не цікавлять питання про економію бюджету або про те, що у дитячих лікарнях реанімаційні відділення працюють у коридорах.

“Вас не цікавить, що військові у психіатричній лікарні лежать, нема сантехніки? Не цікавить? Не звернули на це увагу? Тільки цікавить, коли закупки відбуваються? На дитячу лікарню зверніть увагу – реанімаційні відділенння в коридорі сьогодні”, – заявив голова ОВА.

Однак члени бюджетної комісії вважають, що «історія була зовсім інша».

За словами представниці комісії Алли Стоянової, до порядку денного засідання, про яке каже Олег Кіпер, чомусь не включили питання, які готувала її фракція («Довіряй ділам»). Натомість депутатам запропонували проєкти рішень, про які фракція не знала і, відповідно, їх не обговорювала. Тому й голосувати за них не могла. Причому, наголосила депутатка, йдеться не про ті питання, про які згадав керівник області.

Також Алла Стоянова відзначила, що рішення про об’єднання лікарень і про створення майданчика для закупівель медикаментів в умовах воєнного часу начальник ОВА може ухвалити сам, у межах своїх повноважень.

Нагадаємо, незадовго до сесії Алла Стоянова написала заяву про складення повноважень директорки департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин. На цій посаді вона працювала з 2021 року.

One thought on “Голова Одеської ОДА розкритикував роботу депутатів обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *