До Чорноморська з окупації переїхала біженка, яка взяла під опіку дитину з інвалідністю. ВІДЕО

16-річну Катерину у Чорноморськ забрала однокласниця покійного батька Лариса Лукіна. Жінка стала піклувальницею дівчини й тепер Каті допомагають стати на ноги всією родиною. З рідною тіткою і матір’ю дівчинка не спілкується. Як розповіла Лариса Лукіна, стан дитини погіршився після розриву батьків:

З мамою вони не проживали. Батьки розійшлися. І, як мені розповідали її родичі, на фоні того, що у батьків був конфлікт, тому у неї й трапився інсульт тодіКатя — вона знайома моїх дітей. Я навчалася з її татом в одній школі разом. Я Ігоря знала”.

На Одещині переселенка з Мелітополя взяла під опіку підлітка з інвалідністю

Жінка розповіла, що батько дівчини зник в окупованому Мелітополі на початку повномасштабного вторгнення:

Ну, наше місто захопили буквально за день. Прийшов брат мого чоловіка, каже: “Там, біля містечка, якийсь чоловік валяється. Вже дві доби. Ніхто його не забирає. Тому що біля мосту їздила російська техніка, танки”. Ми по цей день не знаємо, чи то його розстріляли. … І дівчинка, виходить, вона була у тітки. Оскільки у батька з тіткою були не дуже хороші стосунки, вона просто від неї втікла о третій ночі й прийшла до мене. І каже: “Я буду в тебе”.

Пережила інсульт у 12 років: на Одещині переселенка з Мелітополя взяла під опіку підлітка з інвалідністю
Катерина Лощіліна. Фото: Лариса Лукіна

Цьогоріч у Каті виявили пухлину головного мозку. Дівчину доправили в реанімацію. Лариса розповіла, що шансів на життя майже не давали:

У Каті після цього всього, як їй було погано, у неї почало заплющуватися праве око. Це, сказали, пухлина тисне вже на якісь центри. І наша професорка, яка нас оперувала, сказала, що це дуже складна операція. Шансів вижити дуже мало. Але без операції в неї взагалі шансів — нуль. Вижити під час таких операцій — це 15% всього”.

Пережила інсульт у 12 років: на Одещині переселенка з Мелітополя взяла під опіку підлітка з інвалідністю

За словами опікунки, після операції почалися ускладнення, проте робота з ерготерапевтом дала позитивні результати. Гроші на лікування Каті збирають волонтери. Родина вірить, що дівчинка повернеться до здорового життя.

Джерело – Суспільне Одеса

2 thoughts on “До Чорноморська з окупації переїхала біженка, яка взяла під опіку дитину з інвалідністю. ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *