Третього жовтня у Кулевчанській громаді відкрили нову сторінку в історії села і громади – відбулося урочисте відкриття Алеї Слави і Волі. Про це розповіли на сторінці громади у Фейсбук.
![Кулевча](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/бат-300x169.jpg)
На новій алеї героїв встановили великі портрети п’ятьох воїнів, які віддали своє життя за Вітчизну у російсько-українській війні.
Це Ілля Старіш, Юрку Сергій, Андрушко Юрій, Тимохін Олександр та Едуард Іванов.
До світлин полеглих захисників люди принесли квіти, встановили лампадки. Відтепер кожен мешканець громади вдивлятиметься в очі воїнів, що ціною життя виборювали українську Свободу…
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/384187870_2457887901059932_8934597350194109604_n-768x1024.jpg)
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/382721959_2457887847726604_1943603921329678540_n-768x1024.jpg)
“Ми у вдячності схиляємо голови перед усіма героями, а особливо – перед героями-земляками. Алея Слави і Волі, встановлена для увіковічення їхніх імен, знову й знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами. Наш народ ніколи не забуде кожного і кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя. Вклоняємося родинам полеглих. Дякуємо вам за виховання справжніх патріотів. Ми їх не забудемо і молимося за те, аби кількість портретів та імен на цій алеї не збільшувалася!” – зазначив під час відкриття Алеї голова громади Михайло Попов.