Через загрози з боку РФ: Румунія перекинула 600 військових на кордон з Україною

Заступник начальника штабу оборони Румунії, генерал Георгіца Влад заявив, що армія країни готова збивати російські дрони, які становитимуть загрозу. Його слова наводить румунське видання “Digi24”, повідомляє“Європейська правда”.

Георгіца Влад розповів, що Румунія у зв’язку з частими атаками Росії на українські порти на Дунаї впритул до румунської території розмістила в районі дельти Дунаю близько 600 військовослужбовців та радіолокаційні системи.

“Ми розгорнули декілька радарів, у нас активована система оборони і ми обговорили із союзниками у НАТО рішення для того, щоби протистояти російській агресії”, – сказав генерал Влад.

На запитання про те, чи буде Румунія застосовувати свою ППО проти російських безпілотників, Георгіца Влад не став цього виключати.

“Залежно від рівня загрози ми готові застосувати усі наявні військові засоби для захисту території Румунії”, – сказав генерал.

Нагадаємо, в результаті російської атаки на Україну 4 вересня безпілотний літальний апарат типу “Shahed-136/131” впав на території Румунії. Подібна ситуація повторилася й під час нічної атаки на українські порти на Дунаї 13 вересня.

Після падіння російських безпілотників на території Румунії, влада цієї держави прийняла рішення запровадити додаткові обмеження польотів у прикордонному з Україною повітряному просторі.

«Із середи, 13 вересня, Міністерство транспорту та інфраструктури спільно з Міністерством національної оборони, відповідальним за управління національним повітряним простором, запровадили додаткові обмеження польотів у прикордонному з Україною повітряному просторі. у північному районі Добруджі, між Суліною та Галацем, на глибині 20-30 км усередині національного повітряного простору, до висоти 4000 м», – повідомило HotNews з посиланням на Міністерство національної оборони.

Міністерство національної оборони Румунії посилило заборону на польоти літаків та безпілотників на відстані до 20-30 км від кордону з Україною.

One thought on “Через загрози з боку РФ: Румунія перекинула 600 військових на кордон з Україною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *