“Вигулькнув”: Боделан-молодший примкнув до окупаційної влади Херсонщини

Екскерівник ДСНС Одеської області Володимир Боделан, який наразі знаходиться у розшуку через трагедію, що сталася 2 травня 2014 року в Одесі, посів місце “заступника губернатора” в окупаційній адміністрації Херсонської області.

У статусі “заступника” Сальдо він вперше з’явився у Сімферополі, на зборі керівників окупаційних адміністрацій, які відбулись 26 травня. Про це повідомили в Асоціації реінтеграції Криму.

Зазначимо, що на сайті окупаційної адміністрації Херсонщини станом на 27 травня Володимир Боделан не фігурує серед “заступників” Сальдо. Ймовірно, він або не хоче висвітлювати свою нову посаду, або призначений нещодавно.

Нагадаємо нашим читачам, що Володимир Боделан є сином колишнього мера Одеси Руслана Боделана. У 2010-2014 роках він обіймав посаду керівника ДСНС Одеської області. Його вважають винним у бездіяльності пожежників під час трагедії, що сталася 2 травня в одеському Будинку профспілок.

Відомо, що перебуваючи на Куликовому полі та спостерігаючи за розвитком подій, Боделан особисто наказав не відправляти пожежно-рятувальні підрозділи на місце трагедії. Тож перші машини прибули на місце пожежі тільки через 40 хвилин після її початку.

Через це загинуло 48 людей та понад 200 було поранено. З 2016 році він знаходиться в українському розшуку.

Відомо, що після інциденту Боделан відразу втік до Криму і почав співпрацювати з окупаційною владою. З 2021 року він обіймав посаду заступника глави адміністрації Сімферопольського району Криму.

Раніше ЗМІ повідомляли, що всі активи колаборанта Сальдо перейшли Україні. А саме мережа СТО “Бебко-Авто” та компанія з організації відпочинку “Конко”, три земельні ділянки та будинок у Херсоні, апартаменти та два паркомісця в Ялті, три квартири в Ореанді, Одесі та Херсоні, автомобіль Volvo XC90 2020 року та інше майно.

2 thoughts on ““Вигулькнув”: Боделан-молодший примкнув до окупаційної влади Херсонщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *