Гагаузька спільнота з Одещини подарувала автівку в підрозділ ЗСУ, де служить їх земляк

Гагаузи України подарували позашляховик етнічному гагаузу, уродженцю села Виноградівка (Курчу) Івану Капсамуну, який захищає народ України від російської агресії на сходу України.

«Ми пишаємось Іваном та сотнями українських гагаузів воїнів, наших захисників, завдяки яким ми сьогодні можемо жити та працювати у мирному та вільному житті», – повідомив Юрій Дімчогло, який очолює Асоціацію гагаузів України.

Як розповів Іван Капсамун, для швидкого виконання поставлених задач йому і його побратимам потрібен був автомобіль. Він звернувся до гагаузької спільноти України, які одразу відгукнулися на прохання.

«В березні я був мобілізований, потім місяць проходив навчання як офіцер в Національній академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного у Львові. Після цього я потрапив у 35 окрему бригаду морської піхоти, тут і проходжу зараз свою службу», –  розповів Іван.

Гагаузькі бізнесмени та члени громадської організації гагаузів купили авто і передали Івану в Одесі.

«Зараз я знаходжуся на сході, де виконую свої обов’язки, цей автомобіль для мене і для моїх побратимів буде корисний, бо ми всі служимо народу України», – повідомив Іван Капсамун.

Він додав, що це не єдина допомога гагаузької спільноти України військовим на фронті. Вони неодноразово спільними зусиллями закуповували необхідне обладнання для української армії. І це ще раз доводить, що ми громадяни нескореної великої України.

Крім того, нещодавно Іван Капсамун потрапив об’єктив камери журналіста з The New York Times, коли перебував на бойових позиціях.

Нагадаємо, Іван Капсамун – журналіст, громадський діяч. Він був одним з ініціаторів в рамках декомунізації і дерусифікації повернення історичних назв старовинним аселеним пунктам, де проживають гагаузи.

Серед них – його рідне село Виноградівка у Болградському районі, яке на сесії міської ради перейменували в Курчу.

2 thoughts on “Гагаузька спільнота з Одещини подарувала автівку в підрозділ ЗСУ, де служить їх земляк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *