Авангардівська громада виділила 1,2 млн грн для своїх захисників

У першому кварталі року Авангардівська селищна рада виплатила зі свого бюджету одноразову грошову допомогу 41 мешканцю громади, які мобілізовані на військову службу, на загальну суму 1 230 000 грн. На фронті, зокрема, захищає Україну начальник відділу соціального захисту.

Варто зазначити, що селищна рада багато допомагає своїм землякам на передовій.

Так,  начальник відділу соціального захисту Леонід Горбачов і керівник однією з обслуговуючих компаній Всеволод Малиновський, які зараз перебувають на фронті, звернулися з проханням допомогти придбати комп’ютерну техніку для новоствореного підрозділу ЗСУ.

“В зоні бойових дій важко, але підтримка тилу дуже сильно відчувається. Робіть свою роботу, допомагайте ЗСУ, і ми обов’язково переможемо!”, – попросив своїх колег із Авангардівської селищної ради старший матрос військово-морських сил ЗСУ  Леонід Горбачов.

Не зайве сказати, що у цій ОТГ діє програма, в рамках якої надається мобілізованим на військову службу мешканцям одноразова грошова допомога у розмірі 30 тисяч гривень.

Також у громаді діє Соціальний хаб, – простір, де завжди раді дітям, за співпраці з місцевою радою створив Благодійний Фонд “Вітрила дитинства”.

Соціальна служба отримала від координаційного гуманітарного штабу продукти, які формують у набори для потребуючих. Наразі організовують видачу дитячого харчування – суміші, каші, пюре тощо.

Також селищна рада продовжує забезпечувати внутрішньо переміщених громадян теплими ковдрами, пледами та спальниками, що надав міжнародний комітет порятунку. Станом на 19 квітня в населених пунктах ОТГ зареєстровано 4135  внутрішньо переміщених  осіб,  з  них:  2478 осіб через  ЦНАП,  у  т.ч.  660  дітей та 1657 осіб через Портал Дія.

Нагадаємо, що до складу цієї громади крім адміністративного центру входять населені пункти Радісне, Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *