Подружжя з Саврані прихистило двох знедолених дітей і отримає статус «дитячого будинку сімейного типу»

Подружжя Луценків із смт Саврань, що на Одещині, дало притулок ще двом знедоленим дітям і скоро отримають статус «дитячого будинку сімейного типу». З 18 квітня, за результатами чергового засідання  районної комісії з питань захисту дитини, у них на вихованні вже є шестеро прийомних дітей.

Перших позбавлених батьківського піклування дітей Віктор і Ольга Луценки взяли у свою родину десять років тому.

«За ці роки громадськість і органи влади переконалася, що Луценки щиро вболівають за долю малят, біологічні батьки яких в судовому порядку були позбавлені батьківства, бо знехтували своїми обов’язками, а умови життя дітей з ними були нестерпними», – зазначили в службі у справах дітей Подільської райдержадміністрації.

Варто сказати, що комісія РДА крім влаштування двох дітей у прийомну сім’ю також розглянула питання про тимчасове влаштування дитини першого року життя до сім’ї патронатного вихователя Антоніни Лазаренко.

В Подільській райдержадміністрації також зазначили, що основним завданням комісії з питань захисту дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав маленьких громадян на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальних захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

«Але на жаль, не всі батьки можуть забезпечити ці потреби. В такому випадку є інші форми сімейного виховання», – доповнили розповідь службовці державного органу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *