На території Старокозацької громади, що у Білгород-Дністровському районі Одещини відремонтували два мости. Споруди тривалий час були в аварійному стані. Вони мають важливе значення для мешканців села, кажуть у громаді, бо рухатися ними було небезпечно.
Про це повідомила Старокозацька громада.
“Дорожнє сполучення в селах завжди відіграє важливу роль для жителів та аграріїв, які цілий рік турбуються про посівну і збір урожаю та навіть переїзд з одного села до іншого. Проблема двох мостів турбувала жителів села Дальнічень часто і вони потребували капітального ремонту”, — йдеться у повідомленні.
Днями будівельники відремонтували два мости та відновили якісний рух для жителів села. Місцева влада сподівається, що й посівна для фермерів також буде вчасною.
![Старокозацьке](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/міст-300x225.jpg)
![Старокозацьке](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/Старокозац-300x225.jpg)
![Старокозацьке](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/Ста-300x225.jpg)
![Старокозацьке](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/с-300x225.jpg)