25 березня в селі Красносілка, що під Одесою, урочисто відкрився новий Соціальний хаб для підтримки родин з дітьми. За останні 2 місяці це вже третій новий дитячий простір, відкритий за підтримки СОС Дитячі Містечка Україна.
![Красносільська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/хаб-2-300x225.jpg)
Як розповіли організатори, в Красносільській громаді фонд працює від початку лютого, але вже встиг сформувати якісну команду фахівців, які надають послуги сім’ям з дітьми.
![Красносільська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/хаб-1-150x150.jpg)
Відтепер всі активності відбуватимуться в облаштованому приміщенні, де, до речі, передбачена можливість залишати дітей на деякий час, поки батьки вирішуватимуть свої питання, отримуватимуть гуманітарну допомогу тощо.
![Красносільська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/Краснос-216x300.jpg)
Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми вразливих категорій в період війни» на Одещині реалізує БФ «Вітрила Дитинства», за підтримки МБО БФ “Дитячі Містечка Україна”.
Фахівці тісно співпрацюють з усіма структурними підрозділами сільської ради, а на відкриття хабу завітали всі старости громади.
Найближчим часом, розповіли організатори, заплановані виїзди у відділенні населені пункти, з метою виявлення сімей, що потребують допомоги, надання їм соціальної, психологічної та правової допомоги, а також організації групових заходів для дітей.
Крім Красносілки, Соціальні хаби від БФ “Вітрила дитинства” працюють в Авангардівській, Таїровській і Татарбунарській громадах. Також фахівці надають соціальні послуги і жителям з Нерубайської громади.
![Красносільська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337157272_565802625346741_6550882727245212006_n-1024x768.jpg)