Визирська громада спрямувала зі свого бюджету 43 млн грн на ремонт доріг

Капітальний ремонт автошляхів передбачає найбільші видатки сільського бюджету Визирської громади, що під Одесою.

Таке рішення ухвалили депутати Визирської сільради Одеської області на нещодавній сесії, на якій затвердили звіт про виконання плану соціально-економічного розвитку та кошторису минулого фінансового року,  і внесли зміни та доповнення до бюджету на 2023 рік.

У чинному фінансовому плані сільської ради є такий рядок: «капітальний ремонт дорожнього покриття в населених пунктах Визирської територіальної громади – 43 млн 214 тис грн».

КрасносілкаТим часом у сусідній громаді, Красносільській ТГ, повним ходом йдуть роботи на автошляхах.

«Оглянула хід робіт з поточного ремонту доріг. Підрядна організація наразі  здійснює ямковий ремонт дороги від с. Корсунці на с Красносілка. Поспілкувалася з  керівництвом організації, обговорили робочі моменти. Хочу зазначити, що роботи здійснюються із залученням  великої кількості спеціальної техніки та проводяться якісно», – розповіла голова цієї громади Марина Архірій.

Варто зазначити, що служба автомобільних доріг розпочала латати гарячими асфальтобетонними сумішами зимові вибоїни на дорогах міжнародного та державного значення, насамперед експортні маршрути до морських портів.

Також бригади служби відновлюють на автошляхах пошкоджене бар’єрне огородження, відновлюють дорожні знаки. Зважаючи на це, дорожники просять водіїв дотримуватись правил дорожнього руху та бути особливо обачними у місцях проведення дорожніх робіт.

Раніше повідомлялося, що Коноплянська сільрада Березівського району залучила фермерів, активних жителів своїх сіл, які спільними зусиллями відремонтували дороги у двох старостинських округах.

Джерело – Пульс Одещини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *