Виклик антисанітарії: на Одещині прибирають узбіччя доріг після зими

Служби разом з громадами Одещини вийшли прибрати смітники  на узбіччях автошляхів. Найбільшу антисанітарію в регіоні тепер представляють узбіччя автомобільних магістралей державного та міжнародного значення.

Тому свідченням є сумні краєвиди біля траси Одеса – Київ, що позначена багатьма смітниками, насамперед біля імпровізованих стоянок фур.

Тож працівники Служби автомобільних доріг вийшли на дороги не лише полагодити деформовані після зими ділянки, а в першу чергу прибрати стихійні сміттєзвалища.

ЛиманУ Доброславській, Лиманській та багатьох інших територіальних громадах області весняні прибирання також розпочали з узбіччя автошляхів.

«Спершу вирішили навести порядок на узбіччях траси Одеса-Вознесенськ, що проходить через багато сіл громади», – зазначили в Доброславській селищній раді.

За весняні прибирання активно взялися і Біляївській громаді. Так, молодіжна рада та шкільний парламент долучились до двомісячника з благоустрою та  навели лад на екостежці «Дністровія».

«Щиро віримо, що ініціатива юнаків – це приклад для усіх дорослих та маленьких мешканців Біляївки та Біляївської громади. Будьте активними, небайдужими, будьте патріотами та підтримайте свою громаду. На вулиці теплішає, а це значить, що прийшов час для толоки», – мовиться у зверненні Біляївської міськради.

Вболівають за своє довкілля і жителі Єреміївського старостинського округу Роздільнянської громади, які вийшли на вуличне прибирання. Також посадили багато дерев, навели лад на стихійному сміттєзвалищі.

В Окнянській селищні раді розповіли, що тут є чимало мальовничих місць для відпочинку. І серед них окраса селища – водойми і річка Ягорлик. Минулими вихідними згуртувалися місцеві рибалки-любителі та небайдужі жителі і навели чистоту на березі двох ставків. Природоохоронні заходи приурочували до Всесвітнього дня води.

«Молодці ініціатори доброї справи. Ціную внесок активних людей у благоустрій і чистоту селища», – зазначив селищний голова Олег Бєлоус.

Натомість у місті Роздільна прибрали на пустирі сміття і 18 березня актив міста розпочав облаштовувати Парк миру на вулиці Івана Франка.

дорога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *