Сомельє з Одещини продає вино у ящиках від снарядів, а кошти перераховує ЗСУ. ВІДЕО

Винороб-сомельє з Одещини Олександр Шушпанов вино почав робити не так давно – лише чотири роки тому. В одеському підземеллі він створив власну дегустаційну залу. Зараз там проводять благодійні заходи, кошти з яких спрямовують на допомогу ЗСУ.

Олександр проводить аукціони, на яких пропонує винні набори в ящиках від справжніх снарядів. Зібрані кошти йдуть на допомогу ЗСУ. Нині майже всі події, які відбуваються в цьому закладі, є благодійними.

«Нам надіслали пусті ящики, дружина їм надала привабливого вигляду. Вина в середині ящиків розміщені на невеликих подушках, тому їх зручно транспортувати. У ящику також є тарілки для закусок та бокали. Такі набори можна використовувати як подарунок. Наприклад, у тубус від мін входить пляшка ігристого і 2 келихи. Ціна наборів – 100-1200 грн, які спрямовуємо на ЗСУ», – розповідає Олександр Шушпанов.

Винороб розповідає, що зараз дегустаційна зала наповнюється не тільки вином, а й цікавими історіями. Тут відбулося вже декілька гастровечорів, зокрема болгарський, пише Суспільне.

Вино, за розповідями Олександра Шушпанова, зараз реалізується в дуже малих кількостях, адже 80 % клієнтів за кордоном.

Але Олександр переконаний, що після перемоги унікальними українськими винами смакуватимуть у всіх державах Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *