Авангардівська громада забезпечила масив “7 небо” потужним генератором

Житловий масив «7 небо» біля Одеси забезпечили дизель-генератором на 165 кВт.

Про це повідомила Авангардівська селищна рада, на території якої розташоване містечко.

Тут розповіли, що ситуація із електроенергією у Авангардівській територіальній громаді залишається нестабільною.

Місцева влада намагається для забезпечити споживачів альтернативними джерелами електроенергії.

«Вказаний генератор забезпечить резервне електроживлення системи водо- та теплопостачання житлового масиву. Наразі ТОВ «Житло-сервіс» займається питаннями монтажу та підключення об’єктів критичної інфраструктури до генератора», – розповіли в селищній раді.

Раніше повідомлялося, що 5 лютого ця ОТГ отримала два генератори потужністю 165кВт і 50кВт, їх у селищі Авангард надали для об’єктів критичної інфраструктури.

Варто зазначити, що протягом 4 і 5 лютого Одеса отримала від ДСНС 39 генераторів великої потужності для  поліпшення електропостачання міста та передмістя через значну аварію на головній електропідстанції.

Нагадаємо, що до складу Одеського району входять 22 територіальні громади: міські – Біляївська, Одеська, Теплодарська, Чорноморська, Южненська, селищні – Авангардівська, Великодолинська, Доброславська, Овідіопольська, Таїровська, Чорноморська, сільські – Великодальницька, Вигодянська, Визирська, Дальницька, Дачненська, Красносільська, Маяківська, Нерубайська, Усатівська, Фонтанська, Яськівська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *