5 лютого на ринку “Центральний” в селищі Любашівка відбувся благодійний концерт з метою збору коштів на допомогу захисникам Любашівської громади, які перебувають на передовій та на підтримку Збройних Сил України.
Про це повідомила Любашівська селищна рада на своїй сторінці у фейсбуці.
![Любашівка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/лю1-300x225.jpg)
Культурний захід організували за ініціативи творчих колективів КЗ “Центр культури і дозвілля” Любашівської селищної ради та Троїцького будинку народної творчості, за підтримки волонтерської організації “Архангела Михаїла” та за сприяння Любашівської селищної ради.
![Любашівка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/люб31-296x300.jpg)
Упродовж концерту вдалося зібрати 16 875 тисяч гривень, що вкотре доводить небайдужість місцевих жителів та увагу до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати власними коштами.
“Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити Перемогу! Дякуємо нашим дорогим захисникам за можливість жити, можливість спілкуватися і радіти кожному дню!”, – йдеться у повідоменні.
Зібрані кошти підуть на потреби любашівських захисників.