Вокалістів з чотирьох громад Одещини запрошують на конкурс “Голос Іванівщини”

Голова Іванівської селищної громади Віктор Лобач дав старт конкурсу серед солістів-вокалістів чотирьох громад Одещини.

«З першого лютого 2023 року оголошую про початок онлайн-конкурсу солістів-вокалістів, в якому можуть взяти участь всі бажаючі віком від 6 до 17 років з усіх громад колишнього Іванівського району», – йдеться в оголошенні голови ОТГ.

Для участі у конкурсі необхідно записати на відео свій виступ, у якому виконавець подає одну із патріотичних пісень про Україну, Збройні Сили України, наших захисників, волонтерів, маму та дружину солдата та подібної тематики.

Конкурс триватиме по 15 лютого 2023 року.

Найкращих учасників запросять на гала-концерт, на якому визначать переможці. Голова громади також повідомив, що конкурс проводиться спільно з благодійним фондом.

Бажаючі підтримати когось з конкурсантів, традиційний лайк на сторінці фонду у фейсбуці мають підсилити переказом коштів на підтримку ЗСУ. П’ять солістів-вокалістів, які своїм співом назбирають найбільше коштів для ЗСУ, отримають спеціальні призи і дипломи.

Зазначимо, що на території колишнього Іванівського району нині функціонують чотири територіальні громади – Великобуялицька, Знам’янська, Коноплянська та Іванівська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *