Жителі Одещини зможуть отримати безкоштовне лікування в Національному інституті раку

Національний інститут раку (НІР) уклав договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ), повідомляє заклад. В повідомлені йдеться, що у рамках медичного обслуговування населення, НІР та НСЗУ підписали договір на 16 пакетів, загальною сумою майже 441 млн грн.

Це означає, що відтепер пацієнти НІР зможуть безоплатно отримувати медичні послуги, зокрема за наступними пакетами:

  • пакети з раннього виявлення онкозахворювань (мамографія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія, бронхоскопія);
  • хімієтерапевтичне лікування;
  • радіологічне лікування;
  • діагностика, лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями;
  • стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям;
  • мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям;
  • хірургічні операції в стаціонарних умовах;
  • хірургічні операції в умовах стаціонару одного дня;
  • медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах;
  • стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій.

“Укладання договору з Національною службою здоров’я України дає змогу Національному інституту раку, перш за все, зменшити фінансове навантаження на пацієнтів”, – каже Олена Єфіменко, директорка Національного інституту раку.

В інституті повідомляють, що в рамках створення єдиного медичного простору українці можуть отримувати медичну допомогу в будь-якому медзакладі країни, який має договір з НСЗУ. Тобто будь-хто, хто обрав своєю лікарнею НІР, за однаковими правилами, незалежно від місця реєстрації можуть приїздити для безоплатної допомоги згідно з пакетами. Це може бути як первинний, так і вторинний візит. Тобто, пацієнти вже з підтвердженим діагнозом в іншому медзакладі, можуть отримати іншу думку лікаря-спеціаліста, та звернутись за направленням до особистого лікаря, щоб пройти діагностику і в інституті.

Для того, щоб отримати безоплатно послугу в інституті за обраним пакетом, у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіонального онкоцентру, під час воєнного стану дозволяється паперове направлення з печаткою закладу, що містить ЄДРПОУ.

Маючи електронне направлення пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044-293-21-50, або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *