Доброславська громада відправила допомогу для Бахмута

Волонтери Доброславської територіальної громади Одеської області 25 січня відправили на Бахмут вщерть заповнене авто. Про це повідомила голова цієї громади Людмила Прокопечко.

«Чергова машина поїхала на Бахмут. Завантажена вщерть, але помістилося не все, частина поїде наступного разу. Закрили весь список потреб. Купили 20 рулонів плівки, цвяхи, 5 газових горілок з панелями, ноутбук і сканер, пускозарядні пристрої, ровтори, 5 душових баків з тенами, протизастудні і протизапальні ліки, домкрат, металеві каністри і багато інших необхідних речей . Два дрони завтра заберемо в Києві. Все останнє забезпечили наші волонтери. Як завжди, трохи пізніше напишу традиційний пост подяки. А поки що – безмежно дякую всім, хто допоміг», – розповіла пані  Прокопечко.

ПрокопечкоРаніше повідомлялося, що волонтери з Доброслава закликали небайдужих громадян долучитися до наповнення вантажу на фронт для потреб захисників України.

Просили нести до пункту збору теплі шкарпетки, шапки, рукавиці хімічні грілки для рук і ніг  м’ясо, сало, ковбаса  кава, чай, сигарети  фрукти, цитрусові зігріваючі чаї, краплі для носа і вух, мед, домашню випічку, шоколад, цукерки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *