Балтські освітяни у 2023 році працюватимуть “в режимі економії”

Голова Балтської територіальної громади Одеської області Сергій Мазур повідомив директорів шкіл про зменшення освітньої субвенції. Зокрема, керівник цієї громади розповів, що відверто обговорили актуальні питання з керівниками навчальних закладів громади під час робочої наради.

БалтаТак, на нараді йшлося про харчування у садочках і школах та про ліміти на електроенергію в цьому році. Через це важливим чинником залишається режим економії та підлаштування роботи закладів під графіки відключення світла. Це своєрідний квест – налагодження стабільного  навчального процесу в умовах обмежень, який зараз проходить уся країна.

У 2023 році зменшено обсяги освітньої субвенції, тому й зміниться розподіл коштів для сільських та міських закладів освіти. Поки що механізм фінансування відшліфовується фахівцями, зазначив голова Балтської міськради.

“Поточна ситуація викликає нові проблеми, які маємо вирішувати, враховуючи реалії сьогодення. Це стосується, зокрема, й сфери освіти. Виникають складнощі, причини і наслідки яких ми добре розуміємо. Відверто обговорили актуальні питання з керівниками навчальних закладів громади під час робочої наради”, – повідомив Сергій Мазур.

БалтаВарто зазначити, що, за повідомленням департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрації,  в цьому році в освітній галузі беруться за реалізацію проєкту у сфері молодіжної політики – Діалог можливостей «Youth projects Odesa region 2023» (12 сесій). Департамент освіти розраховує залучити до співпраці громади області та їх органами управління з питань молодіжної політики, молодіжні організації, усіх, хто працює з молоддю.

«Хочемо активізувати процес залучення молодих людей до вирішення соціально-економічних, культурних, правових, екологічних питань. Розраховуємо, що у поточному році на Одещині побільшає молодіжних рад та молодіжних центрів», – зазначили в обласному департаменті освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *