Водохресна радість: як громади Одещини відзначили свято?

Православне свято Богоявлення широко відзначила на Одещині, зокрема у сільській місевості люди пішли до водойм.

Як повідомила Подільська районна військова адміністрація, у центрі м. Подільськ на Привокзальній площі відбулося богослужіння та чин Великого освячення води до дня Водохреща.

На заході були присутні керівники та представники Куяльницької, Піщанської, Окнянської, Подільської територіальних громад, Подільської районної ради, служби ДСНС, поліції, військові, жителі та гості міста. Чин Великого освячення води очолив військовий капелан Подільського прикордонного загону Михайло Базилько.

Спільну молитву за Україну звершили представники духовенства ПЦУ та всі присутні.

За повідомленням жительки села Єреміївка Євгенії Іллящук, жителі місцевого старостинського округу зустрілися біля місцевої річки.

«Громада вдячна  настоятелю храму о. Ростиславу , який провів обряд освячення  річки», – зазначила Є. Іллящук.

РезніченкоТим часом голова Лиманської сільради Білгород-Дністровського району Василь Резніченко зі словами, – «нехай свята вода принесе в нашу Україну перемогу, мир, спокій», власним прикладом повів жителів громади до Хрещенської купелі (на фото).

Варто зазначити, що 19 січня у посиленому режимі несли службу співробітники районних управлінь державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Щоб запобігти надзвичайним ситуаціям під час обряду, наші рятувальники чергували на спеціальних постах», – зазначили у Подільському підрозділі ДСНС.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *