Партнером Білгород-Дністровського стало польське місто Сопот

Про Угоду про співпрацю між містами Білгород-Дністровський та Сопот (Польща) повідомили в Білгород-Дністровській міській раді. Урочисте підписання відбулося сьогодні під час візиту делегації на чолі з паном Jacek Karnowski – мером міста Сопот до міста Білгород-Дністровський.

«З перших днів розв’язання війни росією проти України, саме наші друзі з міста Сопот одними з перших почали допомагати громаді Білгорода-Дністровського протистояти викликам воєнного часу, споряджаючи гуманітарні вантажі до нашого міста.

Ще до війни, між нашими містами було налагоджено тісну співпрацю, ми планували спільні проєкти, насамперед в галузі освіти, культури, спорту та туризму. Але через війну ці плани довелося відкласти. Проте ворожа російська агресія стала поштовхом для ще більш тісної дружби між містами Білгород-Дністровський та Сопот.

Спільно з делегацією міста Сопот, ми відвідали пункти незламності Білгорода-Дністровського та Центр допомоги мешканцям міста, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, обговорили ряд питань подальшої співпраці, зокрема щодо участі у грантових програмах та обміну досвідом зі спеціалістами муніципалітету Сопота щодо їх написання, подальше співробітництво в питаннях гуманітарної допомоги та посилення енергетичної безпеки нашого міста, а також обмін досвідом в питаннях роботи муніципальної варти на прикладі роботи даної служби у м. Сопот.

Надзвичайно цінуємо те, що громада міста Сопот допомагає Аккерманцям. Ми захищаємо спільні європейські цінності, і підтримка друзів дає нам сили вистояти та перемогти”, – розповів міський голова Віталій Граждан.

Нагадаємо, що польське місто Сопот легендарне своїми пісенними фестивалями.

Одещина уклала угоду з містом пісенних фестивалів Сопот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *