Медики Роздільнянської ОТГ отримали мобільне діагностичне обладнання

Амбулаторії Роздільнянської територіальної громади Одеської області отримали мобільні медичні діагностичні комплекси, повідомляє міська рада.

В рамках проєкту «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» амбулаторії Виноградарського та Калантаївського старостинських округів Роздільнянської територіальної громади отримали два мобільні медичні діагностичні комплекси.
Отримане в рамках проєкту обладнання сприятиме роботі лікарів під час діагностики функцій та періодичного нагляду за пацієнтом у процесі лікування та реабілітації: зборі, передачі та зберіганні інформації про фізіологічні показники стану пацієнта.

«Отримане в рамках проєкту обладнання сприятиме роботі лікарів під час діагностики функцій та періодичного нагляду за пацієнтом у процесі лікування та реабілітації: зборі, передачі та зберіганні інформації про фізіологічні показники стану пацієнта», – мовиться в інформації органу місцевого самоврядування.

Зазначимо, що цей проєкт фінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і впроваджується GIZ Ukraine.

Нагадаємо, що до складу однієї з найбільших громад області входять м. Роздільна та села Єреміївка, Богнатове, Бринівка, Бурдівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Бецилове, Желепове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Буцинівка, Карпівка, Кузьменка, Міліардівка, Новодмитрівка, Виноградар, Будячки, Вакулівка, Новодмитрівка Друга, Миколаївка, Новоградениця, Перше Травня, Калантаївка, Андрієво-Іванове, Благодатне, Карпове, Олександрівка, Кам’янка, Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Кошари, Лозове, Новоукраїнка, Капаклієве, Петро-Евдокіївка, Понятівка, Балкове, Старостине, Бакалове, Велізарове, Надія, Новий Гребеник, Нові Чобручі, Парканці, Слобідка, Сухе, Шевченкове.

Медичні амбулаторії найбільшої громади Одещини отримали мобільні діагностичні комплекси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *