Арцизька громада відновила очне навчання у трьох школах

Арцизька міська громада, що у Болградському районі Одеської області, запрошує школярів завершити дистанційні уроки вдома та сісти за парти. Вже з цього тижня зі змішаної форми навчання на очну перейшли Холмський ліцей та Виноградівський опорний заклад.

Про це розповів голова громади Сергій Парпуланський.

Також за шкільні парти з дистанційного навчання повернулися учні Новоіванівського ліцею.

Окрім цього, завершується капітальний ремонт укриттів в Арцизьких ліцеях  №4 та  №1.

Ще одна гарна новина для працюючих батьків — місцева влада вирішила відкрити по 2 чергові групи в 4-му та 5-му садочках у місті Арциз.

“Ми розуміємо, що далеко не всі батьки можуть залишатися з дітками вдома. Тому й відкриваємо у місті ті садочки, поруч з якими або в яких ми вже  облаштували  укриття. Відвідувати чергові групи зможуть діти, обоє батьків яких нададуть довідки, що вони працюють і їм необхідно бути присутніми на робочому місці”, – повідомив голова громади у своєму дописі.

Він зазначив, що місцева влада продовжує робити усе можливе, аби діти мали змогу отримувати якісну освіту та навчатися в безпечних умовах. У наступному році планують відновити навчальний процес в усіх закладах освіти громади.

Впродовж року форма навчання може змінюватися: все залежить як від наявності укриття у закладі освіти, так і його відповідності до стандартів облаштування, додав міський голова.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам’янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

На Одещині ОТГ відновила у трьох школах очне навчання
На Одещині ОТГ відновила у трьох школах очне навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *