Фермери Кодимщини відправлять на фронт колону автотранспорту

8 грудня в Кодимській міській раді Одеської області відбулася нарада з аграріями громади з питання: чим ще ми можемо і повинні допомогти Збройним силам України.

З початку війни аграрії Кодимщини одні з перших стали у стрій доброчинців, транспортом, продуктами харчування, коштами, багато чим іншим досі забезпечують потреби бійців у самих гарячих точках бойових дій, повідомили в міськраді.

Сьогодні керівники агровиробництв територіальної громади говорили про ще більш потужну підтримку – запланували відправити на фронт ближчим часом колону автотранспорту, які будуть високопрохідними, сучасними, надійними, швидкісними, з об’ємом двигуна 2, 5 л.

Саме ці засоби пересування вкрай необхідні у сучасних реаліях на полі бою. Особисто спілкуючись з командирами військових частин, земляками, що у їх складі, аграрії добре обізнані з транспортними потребами нашого війська.

Вже одразу декілька великих сільгосптоваровиробників зробили заяву про можливість придбати щонайменше по одному авто з господарства. Менші господарники вирішили кооперуватися.

Дякую аграріям за все: за створений продовольчий запас громади, за кожне звернення, яке вони не залишають без уваги, патріотизм і згуртованість», – зазначив голова Кодимської територіальної громади Сергій Лупашко.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

Аграрії з Одещини відправлять на фронт колону власного автотранспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *