Красносільська громада перевиконала бюджет на 19 млн гривень

Депутати Красносільської сільської ради Одеської області на черговій сесії затвердили звіт про виконання бюджету громади  за 9 місяців поточного року.

Про це повідомила голова громади Марина Архірій.

Перевиконання бюджету за відповідний період становить майже 19 млн грн або 15,7%. У порівнянні з минулим роком за цей же період збільшення надходжень склало 19,6% або 31,9 млн грн.

Перевиконання відбулося за рахунок збільшення надходжень з ПДФО,  земельного та єдиного податку. Разом з тим, суттєво недовиконано податок на акциз внаслідок зменшення реалізації підакцизних товарів. Також зменшені неподаткові надходження внаслідок тимчасового закриття реєстрів нерухомості, бізнесу, оформлення паспортів тощо», – розповіла М. Архірій.

Видатки в період воєнного стану здійснювалися відповідно до постанови КМУ №590, якою визначається певний перелік проведення виплат. Відповідно до неї,  у першу чергу, фінансування відбувалося на підтримку збройних формувань України, внутрішньо-переміщених осіб та соціально-незахищених верств населення. Також вчасно і в повному обсязі здійснювалися виплати на утримання закладів бюджетної сфери: освіти, медицини, культури,  а саме заробітної плати працівникам, плати за енергоносії, медикаменти та інші соціальні виплати.

Рішенням сесії також внесені зміни та доповнення до бюджету громади з метою раціонального використання залишків коштів з державного бюджету на підтримку збройних формувань України за їх зверненням, а також збільшення обсягів видатків на поточний ремонт доріг населених пунктів громади.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *