Вимушений крок: голова Одещини Марченко закликав обмежити використання електроенергії з 20 жовтня

20 жовтня, по всій країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

 Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

Обмеження електропостачання торкнуться абсолютно всіх областей України, в тому числі і Одещини. Від завтра необхідно максимально обмежити використання електричної енергії всіма споживачами. Особливу увагу варто звернути на відключення нічної ілюмінації, яскравого освітлення вітрин великих торговельних мереж та центрів, освітлення зовнішньої реклами, великих банерів на АЗС, сіті-лайтів та білбордів. В містах буде обмежене і використання вуличного освітлення.

За окремим графіком планується відключення від електричної енергії підприємств, які є найбільшими споживачами в Одесі та Одеській області. Звертаємось з проханням мінімізувати використання електроживлення і до населення.

Планові відключення в Одесі та Одеській області не торкнуться підприємств життєзабезпечення критичної інфраструктури – хлібозаводів, об’єктів охорони здоров’я,  станцій швидкої медичної допомоги, підприємств водозабезпечення та водовідведення.

У значній мірі великий об’єм споживання електроенергії пов’язаний із споживанням домогосподарств регіону.

«Тому шановні мешканці Одещини, якщо завтра ви зможете використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у подальших аварійних відключеннях. Звертаємось до Вас з проханням поставитись до цієї ситуації з розумінням і серйозно. Це – вимушені кроки», – закликав Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *