Одеського лікаря та арбітра звільнили з полону росіян

Одеського арбітра та лікаря-нейрохірурга Дмитра Кубряка звільнили з російського полону під час обміну 22 вересня. Про це повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Дмитра звільнили разом із іншими військовополоненими, серед яких були також ультрас різних футбольних клубів.

Дмитро – одеський нейрохірург, до війни працював на матчах Першої футбольної ліги. На початку війни він оперував наших поранених воїнів в шпиталі в Дніпрі. А незабаром, незважаючи на величезний ризик, поїхав з групою інших медиків в оточене російською ордою місто-герой Маріуполь, щоб рятувати його Героїв-захисників. Тут він і потрапив у полон до окупантів.

Також за даними Андрія Павелка, Дмитро у полоні перебував у колонії в Оленівці.

«Це були 5 місяців дуже важких випробувань для Дмитра, який перебував у сумнозвісній Оленівці, і протягом яких ми вірили, переживали, молилися, підтримували сім’ю Дмитра і шукали можливості для його звільнення. Нещодавно про можливості для звільнення з полону окупантів наших спортсменів у телефонній розмові говорили президент України Володимир Зеленський та президент УЄФА Александер Чеферін. Александер у цей час перебував у Хорватії, де ми в рамках роботи Виконкому УЄФА обговорювали важливість вирішення цього питання. І ось завдяки нашим молитвам, зусиллям військових та керівництву держави Дмитра вдалося звільнити з полону. Для мене було честю та надзвичайно приємною місією повідомити про це особисто дружині нашого Героя – Наталі, а також його сину і матері», – написав президент УАФ Андрій Павелко.

Серед звільнених військовополонених — одеський лікар та арбітр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *