Перейшов на дрова: хлібозавод в Іванівці відмовився від газу

У селищі Іванівка, що є адмінцентром громади в Березівському районі Одеської області, місцевий хлібозавод повністю відмовився від газу і перейшов на дрова.

Про це повідомив у соціальних мережах голова Іванівської громади Віктор Лобач, відвідавши підприємство.

тостиПідприємство «Іванівські млинарі» – це не тільки випічка традиційного хліба, а й різні круасани, міні-тости, профітролі, хот-доги та інша продукція, що користується попитом замовників, яких багато і за межами Одещини.

Тут вчасно оновлюється виробництво, зокрема, щоб здешевити продукцію газові печі перевели на пелети та встановлені котли на дровах, нові сучасні холодильні камери для готової продукції та багато іншого.

“Робота цього підприємства дуже важлива для нашої громади, бо це податки до бюджету та забезпечення жителів багатьох громад якісною продукцією. У нас склались добрі партнерські відносини з власником підприємства В. Бризицьким, і це йде на користь як бізнесу, так і громаді», – повідомив селищний голова.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7,6 тисяч людей.

Хлібозавод на Одещині відмовився від газу і перейшов на дрова
Хлібозавод на Одещині відмовився від газу і перейшов на дрова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *