В Іванівській ОТГ хочуть звести п’ять 16-квартирних будинків для ВПО

Інвестор побудує в колишньому райцентрі Іванівка Одеської області (зараз Березівський район) п’ять 16-квартирних будинків. 31 серпня місцева рада підписала меморандум про співпрацю між Іванівською селищною радою та благодійним фондом.

Про це у соціальних мережах повідомив голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач.

Планується, що крім п’яти двоповерхових будинків з усіма зручностями, буде також впорядкована навколишня територія з дитячими та спортивним майданчиками, сквером з фонтаном.

«Працюємо з одним із благодійних фондів для реалізації програми та проєктів по забезпеченню житлом тимчасово внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян. Розраховую, що у нас все вийде, бо ми стараємося і проявляємо ініціативу. Після завершення будівництва все це буде передано у комунальну власність Іванівської селищної громади. Хочеться вірити, що наша спільна зацікавленість в реалізації цього проєкту принесе позитивний результат і це буде гарним і таким потрібним подарунком для багатьох сімей», – йдеться у дописі керівника громади.

Раніше повідомлялося, що Іванівська селищна рада шукає кандидатуру на вакантну посаду старости Северинівського старостинського округу.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка.

Інвестор побудує у колишньому райцентрі п’ять 16-квартирних будинків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *