4 серпня до Тарутинської селищної ради завітали голова правління благодійного фонду «Буджак Реліф» Артем Булгару та представники партнерів фонду з Туреччини.
Про це повідомили в Тарутинській селищній раді.
Тарутинський селищний голова Сава Чернєв розповів гостям про те, як живе громада під час воєнного стану в Україні, яка допомога надається внутрішньо переміщеним особам та соціально незахищеним жителям громади, які потребують сторонньої уваги та підтримки.
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/297648525_758068435441454_723982065896571704_n-1024x768.jpg)
Для представників фонду провели невеличка екскурсія по селищу Тарутине. Також познайомили і з роботою медичних закладів Тарутинської громади та програмою підтримки медичних фахівців.
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/297774619_758068365441461_8658290989081738312_n-1024x768.jpg)
Тарутинській центральній лікарні доброчинці передали більше ніж 50 тисяч одиниць медичних засобів: постільна білизна, засоби гігієни, медичні препарати, кушетки, обігрівачі та інше на суму 1 млн гривень.
Крім того, нещодавно БФ “Буджак Реліф” надавав допомогу Болградській ЦРЛ на суму 2 млн гривень.
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/297678130_758068555441442_508973724204794915_n-1024x768.jpg)